Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

Temat: MODLITWA

ZNAM WIELE MODLITW
ANIELE MÓJ
WSZYSTKIE SĄ NIE MOJE
NIE MOJE MYŚLI I UCZUCIA
POTRZEBUJĘ SWOICH SŁÓW
KTÓRE BY WYPOWIEDZIAŁY
MOJĄ WIARĘ
MOJE PRAGNIENIA
MOJE PROŚBY
POTRZEBUJĘ SWOICH SŁÓW
BO TO ONE TYLKO OTWORZĄ MOJE SERCE
DADZĄ SPOKÓJ MOJEJ MYŚLI
MUSZĘ ZMÓWIĆ MOJĄ MODLITWĘ
ANIELE MÓJ STRÓŻU

2

Odp: MODLITWA

-----------------

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

bardzo Cię proszę byś nie bluźniła w niej zbytnio

Wybacz, nie rozumiem :huh:

4

-----------------

5

Jest świetna. Tyle