1

Temat: Uruz i Othala

URUZ

Siło
poczekaj na czas
nie ciesz się początkiem
pierwszym krokiem
w przepaść
Czas pomału wyprostuje lot
Nazwie drogę
Wyśni cel
Zbuduje skrzydła smocze

Uparty piechur
ma twarde stopy
które kochają ziemię
Na szlaku do celu
robi kroków wiele
Te pierwsze są najważniejsze
…nieistotne…
jeśli nie dotkną ziemi
u  wędrówki kresu.
Nieistotne wszystkie
niedokończone słowa-
sylaby pustki
Smutki
niedokończonych
myśli
Marzenia
bez siły …by…
stać się
wypełniając wszystkie światy
zabijając przekleństwo
niespełnienia
…niedokończenia
Niedokończone nie istnieje

OTHALA

Moja Othala
wewnątrz snów
wewnątrz oczekiwań
kroków po drodze
do szałasu
z ziołami

z ogniem
który wszyscy karmią nadzieją
Nowego Świtu

po Zmierzchu Świata…

Ogień
rozbłyśnie
ogrzeje
sny
a one przytulą jawę

Zbyt długo na szlaku
by się wycofać
tracić dni
na bezsensowne
pomyłki
gry
zobojętnienie
i zamieć w myślach o przyszłości.
Nie ja
Nie tu
Nie teraz
Zbyt blisko Pani Hel
by mieć w głowie pustkę.

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

2

Odp: Uruz i Othala

przepiękne...przy tym sniegu i braku słońca tego mi było trzeba w tej poznej godzinie...

z  błękitnym  niebem
Arthurius
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

Mnie rowniez sie podobaja, Bianko.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

4

Dni
oczekiwania
i uśpione słońce
zaświeci
siłą Olbrzyma

Czas
jest spiralą
Zabiera marzenia pokonanych
zbyt wielką pewnością
siebie

Sobą
Chcą wypełnić
pustkę braku
W sobie
nie mają nic
tylko chłód
i tęsknotę
za minionym czasem
Zbyt pewni siebie
by nie rozgniewać bogów
Zbyt sami dla siebie
by nie ranić ludzi
…Zbyt głęboko w sobie
schowani
by nie zniszczyć
siebie samych…

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

5

-----------------

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

6

Tamaya,22-02-2006, 11:38:51 napisał/a:

Mnie rowniez sie podobaja, Bianko.

<_<  lol  wink  yikes  big_smile

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

7

Tamaya,22-02-2006, 11:38:51 napisał/a:

Mnie rowniez sie podobaja, Bianko.ale Gowno!!!!!!!

<_<  lol  wink  yikes  big_smile

8

Zawsze mnie zastanawiały tego typu posty...To fascynujące, ale w taki sposób fascynujące jak stonoga pod mikroskopem.

:)Bianka