Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: Kim jesteś?

Pytasz kim jestem?
Zostalem stworzony z ziemi,
uksztaltowany przez wode,
wypelniony wiatrem.

Plonie we mnie Swiety Ogien,
a dusza moja spiewa hymny radosci...
gdy wstepuje do lasu,
spiew lisci wypelnia me zyly,
daje uczucie pelnej radosci...

Jestem wsrod was bracia,
jestem po to by was chronic
chronic i sluzyc...

Ja, prosty czlowiek,
lecz w glebi druid...

2

Odp: Kim jesteś?

Zaraz po napisaniu tego tekstu stwierdzilem, ze slowo druid jest za mocne w stosunku do mojej osoby. Umiescilem je na koncu dlatego, iz czulem, ze musi tam ono byc...tak jakby bylo elementem niezbednym w tych przemysleniach...

3

Druid to może być też niedokładny rym do "służyć" wink

Dlaczego zbyt śmiało jest czuć się w głębi duszy druidem? W głębi duszy przecież zawsze wiemy wszystko, a przynajmniej wszystko to, co potrzebujemy wiedzieć. Tak sobie myślę przynajmniej smile

Pozdrowionka!!

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

Nawet jeśli mocne to słowo "druid" to mnie wydaje się doskonale pasować do całego wiersza.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

5

-------------------