Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

Temat: Graffiti

roll  roll  roll
Dzisiaj ktoś wymalował na starych garażach taki tekścik.
Zauroczył mnie

[size=13][font=Impact]RADOŚĆ
KRYJE SIĘ W SPOJRZENIU
A SPOJRZENIE W OTOCZENIU
OTOCZENIE SKRYWA CHWILA
A ONA JEST RADOŚCIĄ[/font][/size]  roll

2

Odp: Graffiti

A u mnie na smietniku ktoś kiedyś napisał wielkimi, czerownymi literami:

"DOZORCZYNI KŁAMIE! "

lol  lol  lol  lol  lol

Do tej pory tak mnie ten tekst śmieszy,że jestem w stanie uwierzyć,że radość kryje się w otoczeniu:)

Pozdrawiam ciepło, Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

3

lol  lol  lol  lol  lol  lol
ta niepodważalny dowód, że radość kryje się w otoczeniu

4

--------------------