Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

Temat: Matka

Jest tak cicho,
słyszę bicie swego serca,
krew przelewa się tonią wzburzoną,
myśli trzepoczą jak flaga na wietrze........

Tak, czuję,
Tak jestem,
a jednak umarłam, zgniłam gdzieś tam w środku.

Pustka, otchłań niekończąca...........

Robot, codziennie napędzany ...........miłością dziecka
Jeszcze żarzy się iskra nadziei piekącej jak ostrze strzały,
wyrywa się ze środka....

Lecz, co to?
Znów gaśnie, jak zepsuta żarówka życia bez prądu.....
Miga, iskrzy sie, czyżby znak?
Mruga do mnie okiem delfina,
w ciemnej toni wzburzonego morza..........

Nie mylę się,
to nadzieją, napędzana odruchem przetrwania.
To moja wiara,
sens życia, prawda,
miłość do człowieka...........

Tak córciu jestem tu,
To ja Twoja matka,

Jestem by być z tobą,
tulić Cię w swych ramionach,
łzy rozpaczy zasłonić kotarą udawanego szczęścia.

Tyś dla mnie siłą, miłością, lekiem ukojenia,
Tulę Cie......
i wiem.....
że przetrwam............................

undefined undefined [FONT=Times][COLOR=blue]

2

Odp: Matka

Noc ta pełna jest poezji chyba...i ja od północy piszę...

Jest jeszcze tyle miłości Sylwio i dużo nadzieji i szczęścia dla Ciebie. Miłości różnego rodzaju, choć może jest tylko jedna Miłość. Jest jeszcze tak wiele snów bo prześnienia i tyle ognia ile zgromadzimy opału.
Musi być...niezwykłe...kochać dziecko...mieć kielich pełen wody. Ale musi być też tło, zawsze, na którym wyłania się taki cud.Tak jak niebo, po to by można było podziwiać Słońce. I może właśnie dlatego ja mogę tylko dziwić się tym,że można tak kochać, by być tłem dla takiej miłości.

Ansuzowa nocka...

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

smile

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

Podoba mi się.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.