Temat: samobojstwo

Gdyby ktoś dał mi teraz nóż
Wbiłabym go sobie
Prosto w serce
Patrzyłabym na kropelki
Czerwone i okrągłe
Spod przymkniętych powiek
Lekko
Spływające powoli
Po gładkiej skórze piersi
Zimą bladej a latem
Lekko brązowej
Biały sufit rozpływałby się
Coraz dalej i dalej
Czucie byłoby
Chyba
Coraz mniej odczuwalne
Wszystko
W rytmie
Fali

Tak bym chciała właśnie

kazda moja reka i noga, caly moj swiat potrzebuje psychologa
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: samobojstwo

Podoba mi się  wink Bradzo! też tak mam smile

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

Bardzo poruszające w treści.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

4

A ja tak nie mam...

Ale chciałabym zrozumieć/
Cieszę się że piszesz:)
Pozdrawiam, Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

5

dzieki, pisanie to moja sila napedowa;)
to inny tekst, moze ciag dalszy...?

Czuję, że umrę
Na śmietniku
Zagrzebana w puste puszki po konserwach
Oświetli mnie na ułamek sekundy
Zgaszony promień słońca
Muśnie i opuści powieki
Pocałuje w usta
Wiatr przykryje mnie gazetą