Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: Jak miło zaznać pustki słów

Czas nietrwale mknął, unikał zakamarki.
Niby srogi. Dał to poznać, zatarł szczęście,
A zgniecioną nadzieje wrzucił w kąt.
Bawił się tym i owym.
Szeptał czule kłamstwa innym.
Wielu uległych, teraz karę dopełnia.
Zasłonił Twe zmęczone grą oczy.
Nicość stałą się mym domem.
Czy ktoś kazał mi żyć?
Czy ktoś kazał trwać w tym?
Może tak, może nie, kto to wie?
Zostałam, czekałam, na co?
Obserwowałam i uczestniczyłam.
A na co teraz czekam?
Coś urwało kawałek kurtyny,
Odsłoniło to co mnie zaskakuje.
Czy to prawda? Dzieje się naprawdę,
Czym to będzie, jak nie kolejną lekcją.
Czekam na Twój ruch, pokaż czy aż tak bardzo będę chciała istnieć.
Ukarz swe oblicze. Oryginalność iskrzy w Tobie.
Nadzieja odradza się z popiołów? Czy to fałsz?
Jeść Inie to wiele razy zaprzeczę sobie?

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: Jak miło zaznać pustki słów

Twoje wiersze zawsze robią na mnie niezwykłe wrażenie. Znowu pogrążam się w zadumie i wspomnieniach. Zdaje się być przerażajacym to co czujesz.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

3

Odp: Jak miło zaznać pustki słów

Ja wątpię w to co czuję. Opisuję co widzę..ale może zaczne to czego nie widzę.

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"