Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

Temat: Egzorcyzmy przy użyciu wahadła

Ciekawi mnie czy wykonujecie oczyszczenia z dusz dodatkowych za pomoca wahadła ?
Ja własnie tak robie i mam zadawalające efekty, moze ktos robi ta sama metoda ale inna technika - moze łatwiejsza :] jestem otwarty na dyskusje neutral

delphine

------

Pozdrawiam, delphine
e-mail: delphine@free.pl

nowe otwarte forum PARAPSYCHOLOGIA : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=468

"...Aby znać człowieka, wystarczy poznać samego siebie,
                                   aby poznać ludzi, trzeba żyć pośród nich"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: Egzorcyzmy przy użyciu wahadła

Ja tylko usuwałam choroby z pozytywnym skutkiem przy drobnych dolegliwościach, ale to co piszesz jest bardzo ciekawe. Chetnie usłyszę więcej jeżeli zechcesz się z nami podzielić.
Pozdrwiam

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

3

Zdejmowanie bólu najlepiej wychodzi bez zbednego mentalnego zaangazowania przez wahadlo MER-IZYS znakomitego Polskeigo producenta i zarowno radiestety sprzetu radiestezyjnego smile Grzego rza Ciszaka, on sam te wahadelko zaprokeltowal. Jego wyglad jest podobny do IZYS iUFo czyli polaczenie tych dwoch wahadel wzomocniopne odpowiednimi plytkami - bateriami. Zasada jest prosta : /nie iwem czy moge pisac o przepisach uzywania ale zaryzykuje , najwyzej SU usunie ten watek /
Dzialajac na odleglosc wahadlem mer-izys : kladziemy zdjecie z prawej swojej strony - w sumie niby kierunki tez sa wazne jednak ja nigdy tego nie stosuje i tez dziala bardzo silnie smile wyciagamy lewa reke nad zdjeciem w prawej wahadlo i laczymym sie z energiami tej osoby ze zdjecia pamietajac ze lewa reka jest przyjmujaca a prawa dajaca czekamy na reakcje wahadla jesli zacznie wykonywac jakies ruchy pozwolmy mu do tego nie zawsze bedzie sie kreci c w prawo a potem w lewo czy na ukos potrafi kreslic roznego rodzaju elipsy, spirale etc. jednak to juz bardziej przy analizie psychometrycznej osobowsoci i odbiweglem od tematu smile
jesli wahadlo kreci sie w lewo: oznacza to ze czlowiek jest zablokowany i wlasnie poprzez ruchy lewoskoretne odblokowuje natomiast gdy skonczy krecic sie w prawo doaldowuje pozytywna energia /wibracje: zloty, fiolet i jeszcze tam jakis smile/  gdy stanie to znaczy ze zabieg ukonczonyu, oczywioscie trzeba powtrzac co jakis czas aby osoba przysstosowala sie do wysylanej energii.

Co do bolu: biorac mer-izys i krecac w lewo /samemu generujemy ruch lewoskretny/ zdejmuje bol smile mialem przypadek z bolem zeba i zadzialalo bez zbednych konwencji mentalnych wink

jest jeszcze wiele zastosowan wahadla zarowno tych pozytywnych jak i negatywnych wybor zalezy tylko od radiesety :]

pzdr!

ps. przepraszanm za chaotyczne pisanie ale chce odpowiedziec na ten watek a pisze nawet na stojaco bo musze isc do miasta smile wybaczcie.

Pozdriawuam wszystkich i waszych Opiekunów smile

------

Pozdrawiam, delphine

nowe otwarte forum PARAPSYCHOLOGIA : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=468

4

Instrukcja bardzo interesująca, ale mam pytanie. Czy do usuwania bólu używa się wyłącznie wymienionego przez ciebie wahadełka Mer-Izys? Bo to co robiłam znajomym i faktycznie pomagało na bóle to było zwykłe wahadełko z miejscem dla świadka.
Mam jeszcze uniwersalne produkcji Baja, ale nie czuję się jeszcze gotowa rozbudzać jego mocy w praktyce. Zbyt silnie emanuje.
Poza pełnym, którego używałam jeszcze na samym początku do wróżenia za namową znajomej nie miałam w rękach żadnego innego typu.
Pozdrawiam.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

5

Witam Cie serdecznie Tamayu :-)

Nie, nie musi to byc akurat Mer-Izys kazde wahadlo jest dobre, z tym że tak jak ujalem to w poprzednije odpowiedzi , najmniej wysilku a zarazem pracy mentalnej wklada sie przy pracy z tym wahadlem, natomiast karnakiem i innym tez zdejmiesz bol ale tu juz wchodzi mentalne nastawienie wlasnie na usuniecie bolu dostrojenie sie itp.

Do wahadla Uniwersalnego a tym bardziej te na pałaku np. aluminiowe trzeba bardz o uwazac szczegolnie na Kolor zieli ujemnej sa dwa gatunki zieleni w tym wahadle pozytywna oczyszczajaca i ta negatywna wywolujaca raka dlatego tu jest zalecana ostroznosc, poza tym sa rozne koraliki magnetyczne, elektryczne dlugosci fali dlatego tez trzeba wiedziec co z czym zjesc. Polecam taki skypt Czweslawa Spcyahlaskiego Chromoterpaia wahadlem uniwersalnym ktory Ci dzisiaj wysle poczta. smile

Pozdraiwam Cie bardzo goraco Izunia oraz Twojego opiekuna :-)

------

Pozdrawiam, delphine

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

6

delphine,01-12-2004, 12:36:29 napisał/a:

Do wahadla Uniwersalnego a tym bardziej te na pałaku np. aluminiowe trzeba bardz o uwazac szczegolnie na Kolor zieli ujemnej sa dwa gatunki zieleni w tym wahadle pozytywna oczyszczajaca i ta negatywna wywolujaca raka dlatego tu jest zalecana ostroznosc, poza tym sa rozne koraliki magnetyczne, elektryczne dlugosci fali dlatego tez trzeba wiedziec co z czym zjesc. Polecam taki skypt Czweslawa Spcyahlaskiego Chromoterpaia wahadlem uniwersalnym ktory Ci dzisiaj wysle poczta. smile

Dziękuję za wyjaśnienia. O negatywnych wibracjach wahadła wiem trochę, bo był załączony w instrukcji nawet na koralikach zdaje się nie wszystkie  są wskazane na wszystko. Akurat niestety mało czasu poświęciłam do tej pory na zgłebienie tej kwestii.
Dzięki za przesyłke własnie odebrałam. smile
Pozdrawiam

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

7

mozna prosić o jakieś chociaż skrótowe objasnie (najlepiej w punktach)
tej technogii (egzorcyzmy przy pomocy wahadełka), w ogóle interesują mnie wszelkei alternatywne, niekonwencjonalne zastosowania wahadełka.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

8

Tamaya,01-12-2004, 11:40:16 napisał/a:

Instrukcja bardzo interesująca, ale mam pytanie. Czy do usuwania bólu używa się wyłącznie wymienionego przez ciebie wahadełka Mer-Izys? Bo to co robiłam znajomym i faktycznie pomagało na bóle to było zwykłe wahadełko z miejscem dla świadka.
Mam jeszcze uniwersalne produkcji Baja, ale nie czuję się jeszcze gotowa rozbudzać jego mocy w praktyce. Zbyt silnie emanuje.
Poza pełnym, którego używałam jeszcze na samym początku do wróżenia za namową znajomej nie miałam w rękach żadnego innego typu.
Pozdrawiam.

:huh: jak ktos bedzie mial jakies prawdziwe albo nie (choc wole prwde)o egzorcyzmach . dostanie za najlepszy artykoł (najprwdziwszy) nagrode pienierzna piszcie na moje gg:683094

9

A po co Ci wiadomości na ten temat? O ile oczywiście można spytać.
I po co Ci właściwie wiedza nieprawdziwa...? :blink:

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

10

Brukowiec, Bianko, nie ma co się dziwić, oni biorą niemal wszystko. Szczególnie jeśli istotnie jest to gazeta "Fakt".

If history is to change, let it change. If the world is to be destroyed, so be it. If my fate is to die, I must simply laugh.

11

Aj, no tak, przegapiłam to,że to Fakt, jakoś nie skojarzyłam, nie wpadło do odpowiedniej szufladki w głowie.

Co za okropieństwo...

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

12

Egzorcyzmy przy użycia wahadła są możliwe, ale szczególnie wtedy kiedy są uzupełnieniem rytuału odprowadzania dusz. Dobre jest wahadło spiralne lewoskrętne. Odprowadzanie dusz to nie zabawa i wymaga dużej wiedzy i umiejętności więc należy zachować dużą ostrożność.