Temat: Tatuaż runiczny

Witam wszystkich bardzo interesuje się kulturą Słowian i Wikingów oraz runami więc chciał bym zrobić sobie tatuaż właśnie z tym kołem runicznym na ramieniu chciał bym wiedzieć czy wszystkie te znaki w jednym miejscu nie stwarzają jakiegoś problemu np :niepowołane działania związane z ułożeniem obok siebie wszystkich  tych znaków czy nie będą wywoływać jakiejś aury proszę o dopowiedz z góry dziękuje

2

Odp: Tatuaż runiczny

Nie znam się ale wydaje mi się nielogiczne gdyby runy zebrane razem działały jakoś szkodliwie. W końcu futhark rozpisywano niegdyś, uczono się go... no i co by nie mówić - był to alfabet. Ale podkreślam - piszę co myślę na chłopski rozum, nie znam się. Mnie również interesuje odpowiedź na Twoje pytanie.

3

Dziękuje za tą odpowiedz Skrzypku możesz mieć racje czekam na inne odpowiedzi bądź zdrów !

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

Witam

Przyznam szczerze, że już się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale w sumie nie doszłam do zdecydowanej odpowiedzi, chociaż zetknęłam się z wyrobami do noszenia zawierającymi wszystkie 24 runy. Patrząc pod kontekstem magicznym każda runa reprezentuje jakąś określoną wartość występującą w życiu. Niektóre stoją po przeciwnych biegunach wręcz. Być może skoro nawzajem mogą się przez to neutralizować, uzupełniać  to stworzą  równowagę lub po prostu ozdobę, ale zaznaczam, że nigdy tego nie testowałam, a tatuaż to coś trwałego, więc warto mieć jednak pewność, że nie wejdzie to w jakiś konflikt z Twoim życiem.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

5

Oczywiście wezmę to pod uwagę dziękuje

Wrażliwy na światło
Wrażliwy na srebro
Północ godzina jego
Nie boi się niczego