1 Ostatnio edytowany przez Othala (2011-11-16 11:16:54)

Temat: wizje (Duchy opiekuńcze??)

93

Od kilku lat doświadczam czegoś co sam klasyfikuje jako skutek otwarcia czakry 3 oka. Widzę manifestujące się energie w postaci latających kulek, albo czegoś co przypomina robienie gestów w powietrzu przez niewidzialną rękę. Nikt poza mną tego nie widzi. Mam też przebłyski świetlne w postaci czegoś co przypomina duże mroczki, uwidacznia się to na równi z latającymi obiektami.Poprzedzam pytania o moje zdrowie, ponieważ sam się na d tym zastanawiałem i byłem u psychologa i potem kiedy okazało się że nie mogę mieć halucynacji u okulisty który również nic nie wykazał.
Ostatnio zauważyłem że energia działa na moje prośby manifestacji. Nigdy tego nie zapomnę jak kiedy dawno nie widziałem niczego poprosiłem energie o znak i otrzymałem go w postaci dużej przypominającej maleńką kometę kulki która pojawiła się w miejscu gdzie patrzyłem. Zrobiłem sobie kamień pomocniczy w którym zakląłem energie ducha (albo duchów) opiekuńczego, i korzystam z niego kiedy chcę nawiązać kontakt z tym dziwnym wymiarem. Tratuje go jako talizman chroniący mnie . Ostatnio kiedy zadałem duchom pytanie "czy jabłka są niebieskie" zamanifestowały się i dały mi znak co nie było zgodne z naszą umową. Zauważyłem także że energie silniej są widoczne kiedy patrze w określone miejsca, co sugeruje że patrzę na jakiś obiekt widoczny tylko 3 okiem.
Pragnę się dowiedzieć czym jest owa energia jak należy z nią pracować
czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim.??

93, 93\93