Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: ODRODZENIE PRZEZ RYTUAŁ AYAHUASKI

Od tysięcy lat szamani z Amazonii korzystają z dobrodziejstw i mocy ayahuaski ("pnącza duchów") jako potężnego sprzymierzeńca, wskazującego im drogę rozwoju i uzdrowienia.
Nie wiem kto i jakie ma osobiste doświadczenia związane z takim rytuałem. Osobiście znam kilkoro. Jedna z nich, po jednym, kilkugodzinnym rytuale odnalazła wiedzę o uzdrawianiu ze swojego wcielenia z Ameryki Południowej i odtąd zajmuje się wyłącznie uzdrawianiem na wszystkich poziomach, od fizycznego po duchowy.
U nas mało kto zna potęgę ayahuaski. W Amazonii to naczelny lekarz ciał i dusz ].

Był w Polsce szaman-curandero Gerardo Pizarro, a teraz (we wrześniu) przyjedzie Orlando z Peru i poprowadzi całotygodniowy rytuał ayahuaski! Kto jest ciekawy, jest informacja na ten temet:  http://www.przebudzenie.pl/Caotygodniow … t6986.html

2

Odp: ODRODZENIE PRZEZ RYTUAŁ AYAHUASKI

Drogi taoist .Przeczytałem strone którą poleciłeś jest to dośc ciekawe i warte zastanowienia . Lecz z drugiej strony czy musimy cokolwiek urzywać "mikstury,rytuały" by doznać jednosci z matka ziemią ?
Nasz umysł jest nie ograniczony wystarczy go tylko nauczyć wchodzić w idne  stany swiadomości. Musze przyznać że zawsze jest łatwiej kiedy nas ktos prowadzi . Temat rytuału samego w sobie jest ciekawy. Czy rytuał  AYAHUASKI  nie jest jedyna droga przebudzenia, ale napewno jesną z ciekawszych.
Pozdrawiam

3

A ja bym bardzo chciała móc kiedyś spotkać się z tą rośliną. Więc pewnie kiedyś to nastąpi.
Ale nie teraz, to nie byłby najlepszy moment...chyba...
Jedyne, czego bym się obawiała to to, czego się dowiem o samej sobie. To zawsze jest ostateczną niespodzianką, a nie chciałabym stać się  Conrad'owskim Lordem Jim'em - to jedna z najsmutniejszych powieści jakie znam.
Stasiu- a przecież jesteś skłonny namawiać do hipnozy w samach poszerzania samowiedzy, prawda? Myślę,że ayahuasca bardziej niż zapewnienie jedności z naturą, szykuje inny dar- samopoznanie właśnie.

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

4

Ja przez wiele lat trzymałem się 'programowo' z dala od wszelkich 'wspomagaczy', zarówno substancji jak i technik. Myślałem właśnie że nie potrzebuje niczego poza swoją intencją. Ale gdy w końcu spróbowałem pewnego naturalnego specyfiku, na którym z reguły ludzie się tylko dobrze wyluzowują (nie podaję nazwy żeby się ktoś nie przyczepił że propaguję), zmieniłem zdanie. Nigdy bym nie zobaczył tak precyzyjnie struktury rzeczywistości i wynikającej stąd wiedzy jak to wszystko działa. To całkiem zmienia podejście do rzeczywistości.
Oczywiście, trzeba być tego ciekawym, bo jeśli ktoś szuka tylko ucieczki, jak na alkoholowych imprezkach, to tylko to dostanie. Regularne wspomaganie raczej wpuszcza człowieka w kanał, ale otwarcie sobie czaszki by tylko zobaczyć mozliwości lub nabyć dokładniejszej wiedzy na okreslony temat - jak najbardziej.

5

Bianko  nie hipnoza lecz regres niehipnotyczny. Jak napisałem wczesniej  jest łatwiej kiedy uzywamy "mikstur" Ale zastanówcie sie czy warto , dlaczego ktos kiedyś wymyślił (odkrył) wspomagacze. 
Kiedys zastanawiałem sie jak rozpoznać mistrza od "mistrza" i w pewnym momecie osoba która mnie uczyła odpowiedziała sama na moje pytanie.
Prawdziwy mistrz dąży by jego wiedza rozchodziła sie w przestrzeń i dąży by uczeń sam jak najszybciej podążał własna ścieżką ,udoskonalał wiedzę zdobytą ,ale też i odkrywał nowe, rozwijał sie . Miałem to szczęscie że takich poznałem ,niczego nie ukrywali tylko dozowali wiedzę bym umiałją pojąć i zrozumiał istotę rzeczy. Jestem wolny od dominacji ,choc nie ukrywam że miło jest iśc na ich wykład mimo ze słuchałem wiele razy to zawsze odkryje coś nowego. Doczego zmieżam jeśli by używali jakiego kolwiek specyfiku zawsze  bym był uzalezniony bo wiedział bym że to (coś)  pozwala mi na widzenie ,czucie,doznania.
A czym jest wiedza na dany temat? Czy to pozwoliło Ci taoist na zmianę, życia otoczenia, czy zauważyłes że ludzie sa inni , czy jest w Tobie wiecej miłości. Jeśli tak to chwała Ci, ale jeśli to tylko teoria ........... Czy jesteś w stanie tę wiedzę przekazać , nauczyć innych by szli drogą miości,dobra? Jeśli nie to po co Ci ta wiedza?

Czy Orlando z Peru  uczy jak to robić jak samemu możesz wprowadzac sie w stany wyzszej swiadomosci, i czy uczy gdzie i w jakie miejsce mozesz się udać by nienabawic sie (insekta) na duszy.
Pozdrawiam i życzę pomyślności w własnym rozwoju.

6

Zgadzam się z Tobą Stasiu, ale  miej na uwadze, że to nie jest jakiś grzybek halucynogenny, ani narkotyk, LSD, extaza - tylko AYAHUASCA!
A gdybym Ci powiedziała, że mam takie wrażenie że już kiedyś w innym "tu i teraz" doświadczyłam jej nauk-tak, bo ayahuasca uczy, a nie tylko dostarcza doznań?. To nie ma być tylko przygoda ale przede wszystkim przeżycie duchowe. Jestem wyczulona już na samą jej nazwę-ayahuasca-od kiedy ją usłyszałam, to chyba jakaś komórkowa pamięć, nie wiem.
Co może mi ona dać? Może mi pozwolić poznać samą siebie i pokazać jak uleczyć chore miejsca siebie samej.

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

7

Witam! jestem tego samego zdania,że Ayahuasca może pomóc na drodze duchowej,ale to my sami musimy kroczyć na niej dalej.Nikt i nic nie podaruje nam tak po prostu oświecenia! Jestem natomiast przekonany ,że po pozytywnych przeżyciach z Ayahuascą ,otrzymamy  na pewno wspaniały feedback na późniejsze czasy,gdy w życiu spotkamy się na nowo z problemami i w tym wypadku ty będziesz tą osobą ,która wesprze ciebie samego w trudnych chwilach.Być może brzmi to skomplikowanie dla tych ,którzy tego doświadczenia jeszcze nie mieli,ale zapewniam was,że to funkcjonuje.Zapraszam na spotkanie z Ayahuascą : http://najdalszepodroze.pl/

8

Witam ponownie! "Stasiupiw"-czy moglbys podac dokladniejsze namiary odnosnie metod i mistrzow-temat brzmi bardzo ciekawie!
Pozdrawiam!

9

ciekawe to odrodzenie przez ten rytułał

10

Byłam na Ayahuasce no i niestety nic nie przeżyłam sad Wiem tylko tyle, że to nie był mój czas sad
Za to mój partner chyba żałuje, że na nią pojechał.
Nie spodziewał się daru który otrzyma od Ayahusci.
Mogę tylko powiedzieć, że to coś dla odważnych. Nigdy nie wiesz co cię czeka na ceremonii a można przeżyć zarówno coś pięknego jak i coś potwornego.