Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

Temat: MODLITWA WSZECHŚWIATA

Treść skopiowałem ze strony< nauczcie się tej modlitwy, jest naprawdę potężna >:
Przekaz o modlitwie     
Modlitwa Wszechświata to złożony kod w postaci wibracyjnych dźwięków...
Przekaz otrzymała Helena Nechyporenko w dniu 21.02.2006 21:07
?Drodzy Nauczyciele! Czy możecie opowiedzieć o działaniu Modlitwy Wszechświata??

Odpowiada Melchizedek,

Modlitwa Wszechświata to złożony kod w postaci wibracyjnych dźwięków, które wyrażają energię Stwórcy ? energię Miłości. Zapisana w postaci słów pozwala uruchomić określony program naprawczy w każdej osobie. Jest to sygnał dla duszy o momencie rozpoczęcia procesów oczyszczenia i transformacji. Wielokrotne powtórzenie modlitwy pozwala podnieść wibracje świetlne znajdujące się w i wokół człowieka.

Zalecamy czytanie - mantrowanie modlitwy myślodźwiękiem tzn. mantrujemy dźwiękiem zbliżonym do OM a w myślach mówimy tekst modlitwy.

Przede wszystkim należy odczuć intencję modlitwy i zawarte w niej informacje, otworzyć się na nowe wibracje i uczucia.

Modlitwa posiada duże właściwości ochronne oraz lecznicze. Działa to na zasadzie wprowadzania wibracji harmonii do każdej poszczególnej komórki ciała, która dostosowuje się do częstotliwości harmonii wszechświata i w ten sposób eliminuje problem w postaci choroby lub zanieczyszczenia.

Modlitwa wszechświata ma skuteczne działanie w sytuacjach zagrożenia życia.

Z miłością,
Melchizedek

Modlitwa:

MODLITWA WSZECHŚWIATA

Wszystko, Co Powstało W Niebiosach

Na Ziemi Przejawi Się!

I Miłość Potęgą Się Stanie,

I z Nią Już Nikt Się Nie Rozprawi!

Cały Kosmos Na Ratunek Stanął,

Sojusz Galaktyk Powstał!

Żeby Ziemia Odrodziła Się,

I w Miłości z Miłością się Podniosła!

Niech Niekończącym Się Strumieniem

Leje Się Miłości Obfitość!

Niech Przepięknym i Jaskrawym Źródłem

Przejawi Się We Wszechświecie!

Niech Ziemia Nasza Rozkwita,

I Perłą Galaktyk Się Stanie,

Niech Doświadczenie Całego Wszechświata

Najlepszą Siłą Się W Niej Przejawi!!!

2

Odp: MODLITWA WSZECHŚWIATA

Wolałabym byś się pomodlił tak i opisał swoje wrażenia:)
To by miało większą wartość niż kopiowanie tekstów.
Czekam więc na Twoje własne doświadczenia:)

Pozdrowienia,Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

Dobrze, opowiem co nieco moje wrażenia. Najlepiej stosować ową modlitwę w następujący sposób. W myślach wypowiadasz modlitwę, zaś mantrujesz OM na głos. Z początku wydaje się to nieco trudne, ale można się przyzwyczaić. Wtedy to dopiero twoja koncentracja jest tak silna, iż z niesamowitą siłą ściągasz enerię, jest to tak niesamowite uczucie, jak fale energii przelewają się przez twój energetyczny kanał na kręgosłupie. Czujesz zdecydowanie, że nergia z góry płynie bardziej po prawej stronie kręgosłupa. Od dołu czujesz jak płynie po lewej. Ponadto odczuwasz jak energia wypełnia całe twe ciało, od głowy do stóp. Zawsze przechodzą mnie ciarki, aż podnoszę klatkę piersiową do przodu. Czujesz się potężna, mogłabyś wiele zrobić, może nawet uzdrowić. Czym dłużej mantrujesz tym masz lepsze doznania, gdyż moc zawarta w owych słowach jest niesamowicie potężna, otwierająca. To są moje doznania. Jednak można odczuć jak podnosi się znacznie twoja koncentracja, z początku się pociłem, odczuwałem ciepło, teraz już wiem, że owa moc oddziaływała na moje zablokowane punkty energetyczne. Spróbuj sama, a być może się przekonasz. Wiesz, bez spróbowania nie ma doświadczeń.
Pozdrawiam, Thiwaz_Light...

4

A wiesz...podobne, bardzo podobne wrażenia mam kiedy jade na koniu. To niezwykłe uczucie.

smile:):)

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

5

Moja siostra kocha konie, nie może się bez nich obyć. Chyba i mnie się tego trochę ujęło, bo sam jeździłem i potwierdzam - to duże i ważne przeżycie. Człowiek czuje się jakby wolny, taki radosny, ciekawe czy polega to także na oddziaływaniu magnetycznym konia - jego aurze, zwykle koń jest inteligentny i mądry.

6

Być może  ma to związek z mądrością konia a na pewno z owym rezonansem.
Kiedy jeżdżę konno czuję MOC. Wypełnia mnie po brzegi. Są jeszcze tylko dwie takie rzeczy obok jazdy konnej, które wywołują we mnie poczucie wypełnienia po brzegi MOCĄ smile smile smile

Czymkolwiek jest moc i jakkolwiek by ją rozumieć:)

Pozdrowienia,Bianka