Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: One

Wciąż szukam i błądzę...
psuję- naprawiam...
ulegam- się wzbraniam,
lecz nigdy nadzieji nie tracę,
jak błędny rycerz walczę o sprawę...

Sprawę której nie znam,
poznać nie potrafię...
Czyż mocno zbłądziłem?
Oceniać mi nie dane...
a może jednak droga obrana,
ma cel jakiś wyższy?
Lecz ciągle nie znana
wchłania mnie bez reszty...

Idę przed siebie,
częściowo jak ślepiec,
lecz mam swe wsparcie...
w mojej sakiewce
są ze mną i nigdy się nie mylą...

2

Odp: One

Ejże, a czy droga sama w sobie nie jest najwyższym celem?
I co tam trzymasz w swojej sakiewce?

Bianka

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

3

Pasuje prawie jak ulal do tarotowego glupca ;-)

Zmienic religie jest prosto, zmienic swiatopoglad jest szalenie trudno, poniewaz trzeba samemu przeprowadzic operacje na wlasnym mozgu tepym skalpelem.

4

Co samo w sobie jest komplementem, jak myślę smile

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.

5

Co do sakiewki to znajdują się w niej runy, a co do drogi to fakt, jest celem najważniejszym, lecz równie ważnym jest miejsce do którego prowadzi.

6

Tak to komplement... bo zobaczylem ten wlasnie obraz czytajac ten wiersz...
To nieczeste... u mnie.

Zmienic religie jest prosto, zmienic swiatopoglad jest szalenie trudno, poniewaz trzeba samemu przeprowadzic operacje na wlasnym mozgu tepym skalpelem.

7

Czuje sie zaszczycony. Mam nadzieje, ze w samouwielbienie nie popadne  tongue

Miło mi, że taki obraz Ci sie nasunal Szerszeniu- ja mialem podobny smile

8

-------------------