Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: przepraszam za paradoks...

Czas który ucieka,
Jest tym co nas leczy.
Płomień który zagasa,
Rozświetla nasze drogi.
Uśmiech zdarty,
Nasze bóle koi.
By zrozumieć życie
Trzeba pokochać świat.
By pokochać innych,
Należy zrozumieć siebie.
Uderzając jak młot
Lub spadając jak puch.
W każdym promyku tkwi,
W nie jednym powiewie,
Ciemnej nocy,
Głuchym lesie,
Pustym polu,
Otwartym morzu,
I w naszych sercach
Odrobina magii wita.
Nic skrytego, nic wielkiego.
Jak wiele czasu,
I niepotrzebnego trudu,
Straciło wielu
Na poszukiwanie prawd,
Które są wszędzie.
Gdy spisz i trwasz.
To kolejny dzień.
Może nowy,
A może go znasz.

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"

2

Odp: przepraszam za paradoks...

miło przeczytać cos takiego...jak spokojna mantra na koniec dnia...

z  błękitnym  niebem
Arthurius
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

to miło smile

tylko w umieraniu życie:

4

------------------

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

5

Mój maleńki wszechmogący świat,

W ilu morzach mieścisz swe oceany?

Czy mogę po prostu sobie pójść..

..nie włócząc próżno się po szosach?

O świecie kochaj mnie jak ja cię,

Na zabój, w barierach rozsądku zaniosę ci się?

Czy ten zakręt to kolejny twój zakątek ust?

Zabrałeś moje echo śmiechu.

Jak mogłeś pozwolić na to swym skalistym podopiecznym?

Widziałam cię ostatni raz jakiś czas temu,

Nim zamknęłam oczy, znów uciekłam,

Od tamtych owalnych kształtów, złocistego koloru jesieni.

Weszłam w sen, świat mój ale nie twój.

Pozwól mi żyć jak ja chcę, a wrócę.

Nie zabraniaj mi śmiechem drażnić twój kamienny kark.

Pokaż mi swe nieubłagalne oblicze od tej drugiej strony.

Powiedz, że brak ci na niebie mych skrzydeł szmer.

Powietrze znów schłodziło łzy.

Znów się droczysz, a ja tym razem nie wrócę.

Uschnę z tęsknoty za szklanym odbiciem jezior

Pięknem złocistego słońca w drzewach?

?tak mi tęskno?

tylko w umieraniu życie:

6

------------------