1

Temat: Kroki

Kroczyłem...
kamienną drogą
chcąc dogonić iluzje,
jeden z wielu.
Krzywdziłem...
depcząc butami
inne dusze
dążąc do celu.
Upadłem...
w kałużę
wyczerpany
odpoczywaniem.
Obmyłem...
wodą oczy
z błotem ignorancji
zmieszane.
Porzuciłem...
pogorzelisko nadzieji
zostawiając buty,
których
nie chciałem.
Biegne...
boso i ranię
stopy przecierając
własny szlak,
a ból sprawia
mi radość
bo chronię dusze,
które kiedyś
zdeptałem

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: Kroki

eh..westchnięcie...jest tym co bym chciała wypowiedzieć, ale utyka mi gdzieś po drodze. Nie chcę dorastać, ani poznawać więcej.... a z drugiej strony chcę.

Może zamist krocząc to płynąłeś i topiłeś, gdyż z wielką łatwością Ci to szło.... hm?
pozdrawiam

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"

3

Raczej płynąłem pod fale morskie, wydawało się że ide do przodu a w rzeczywistości stałem w miejscu.......

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

nie trzeba się obawiać powolnego tępa, lecz stania w miejscu.
Trzymaj się!

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"