1

Temat: Dla.

Czasmi tylko zagra wiatr
I wiem,że to muzyka dla mnie
TA Co Pożera mnie w snach
Zamiast słów używa chmur
pisząc zaklęcia na niebie

Potem jest płacz,że tylko tak
że umarli przychodząc, mówią bezgłośnie
Tkają z milczenia dywan i wiatr-
patrz
to latający dywan
w snach zabiera mnie tam
gdzie Jej dom
na kurzej łapce

I nie wiem gdzie kończy się sen
bo nie ma swojego końca
I nie wiem czy róża wie
kiedy uwolnić pąki
okrzykiem płatków
dla Słońca?
I nie wiem czy mogę chcieć
powracać do Niej tak często
jak mruga oczami sen
i szukać Smoka we mgle
wciąż zamkniętego pąka?

Może Smok znajdzie mnie
i Słońcem łusek
ogrzeje, otworzy różę
we śnie.

dla BJ smile

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: Dla.

Bianka smile ah ten świat bajek i marzeń...coś co nie powinno nigdy zaniknąć.... sad przepełnione marzeniami....;)

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"

3

Ano smile

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

NIe było dźwięku ani ciszy

Najsamotniejszy w Samotności
bezdotyk

Skoro kamienie milczą
ja mogę też
Czy nie jest marzeniem
być skałą
czy
nawet nocą?

Więc budzi się dzień
nie mówię nic
ktoś puka w okna
nie słyszę nic
śpię
Ktoś pyta
nie wiem
nie słyszę
bo nie dotykam
śnię
Niech mi się śni
że wracasz
Niech mi się śni
póki ktoś nie obudzi mnie
znów
dla świata
nie obudzi łez
bo nawet Pustynia
musi mieć swój deszcz
czasami
Bez deszczu
spada płatek
za płatkiem
I nie ma dźwięku
ani ciszy
w bezdotyku

Przepraszam
za ciało obok
a duszę daleko
przy nim, zawsze
czekającą
na niego

To tylko zamknięte drzwi
Kiedyś wędrowiec tam dotarł
wędrując przez sen
nie znalazł klucza
obudził się

... dotrwać do świtu
i z uśmiechem wpaść w dzień
bez łez rozczarowania
by nie rozgniewać Norn
nie wstydzić się

Więc wrócił w sen
zamknięte drzwi odnalazł
bez klucza

stał
i spotkał ptaka
uśmiechnął się
odczytał ze skrzydeł
znaki
i uśmiech Wszechświata
po drugiej stronie zobaczył
ogród i gniazdo ptaka

postawił stopę na klamce
i wspiął się na Drzewo Świata

przeskoczył
zamknięte wrota
zaśpiewał
jestem
co znajdę w ogrodzie
tym będę

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

5

Piękne

undefined undefined [FONT=Times][COLOR=blue]
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

6

Noc się zestarzała
jak czarownica
i dzień budzi się
kochankowie wśród pościeli uczuć
kończą sen

ale jeśli może spotkać się
ciepło i chłód
w elektrycznej mgle
musi być ścieżka
łącząca ciebie i mnie
skoro pęka niebo
to musi padać deszcz
gdzieś
dla mnie
i Burza śmieje się
w elektrycznej mgle
zmienia mój Los

Płynął statek przez morze piasku
stateczek...
czy nie powiedział ci nikt
księżycowa łódko
że nie ma tu już morza
że gdzieś się podziała cała woda?
Żeglowałeś tyle wieków
pośród wód księżyca
po co wracasz na ziemię?
mówisz,że to dom
i że serce krzyknęło
tak głośno
że usłyszałeś tęsknotę
w księżycowym hałasie?
Gdzie byłeś kiedy odbierano mi wodę
i tak bardzo chciałam na horyzoncie
ujrzeć twoje żagle w Słońcu?
a ty zwlekałeś
zawsze zwlekasz
a ja czekałam
zawsze czekam

Znów moja Noc staje się Dniem
kiedy świat się budzi
mój dom jest onyksowy
i w snach uciekam
zawsze doganiają mnie
cieniste istoty

rozdzierają
i zszywają
śmieją się
że płaczę
onyksowym chichotem

Odebrano mi kielich
więc będę zabijać znów
by mieć co jeść
w onyksowym śnie

Myślałam,że pomoże mi TA
co jest starsza niż DRZEWO
ale zaśmiała się
"już ktoś inny ci pomoże"
ja cię zjem
w onyksowym śnie

A ty odebrałeś mi siebie
odebrałeś mi siebie
zamiast twoich palcy
zęby
czasu
zimna krew
rozdzieranie
i zszywanie
onyksową igłą

A może ja kocham siebie
a nie płatki śniegu
poplamione krwią marzenia
Nawet skrzydeł nie starczyło
by  oderwać się od ziemi
korzenie
trzymały mocno
mój cień tańczył
jak Ogień Nocą
uwięziona światłem ćma
zakochana w sobie...?

Nie.
A jednak kocham cię
potrafię żyć w mroku

7

smile

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

8

Piękne wiersze, Bianko.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

9

nie, nie zdołam napisać jak bardzo podobają mi się Twoje wiersze...to jest poza słowami...

z  błękitnym  niebem
Arthurius

10

Siedzę i patrzę i patrzę w ten ekran i nie wiem co napisać...

Dziękuję.

Bianka.

11

Pani Śmierć
patrzy na mnie ze Wschodu
jak Słońce na zenit
Patrzy z Południa
jak Słońce na horyzont
Patrzy cicho z Zachodu
jak Słońce poza Świat
po drugiej stronie
Z Północy patrzy i śni
oczekując świtu
Zimno mi...

...przecież wyrzuciłam klucz
do Wiecznego Królestwa
i ...
wyszłam kuchennymi drzwiami
w pętle wielu istnień...

Pobiegnę otworzyć DRZWI
zamknięte tajemnicami
że Ciebie kocham
i że nie patrzę w przeszłość
ze strachu.

Nie patrzę w przyszłość
z rozsądku
powiedzieli mi-
nie siej nasion na Pustynnej Ziemi
bo Słońce zabije twe dzieci

Więc choć
otworzę Ci drzwi
choć przechodzisz przez zamknięte
podstępem
nie oddam życia
ot tak
nie boję się tego co będzie.

boję się
tego
co było-

...deszczowy dzień
poszliśmy pływać w deszczu...

wspomnienia
bolące swym "kiedyś"
które mieszka poza mną

12

tak, tak...bardzo prawdziwe. Jesienne liście dla czarodziejki słowa.

z  błękitnym  niebem
Arthurius