Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

1

Temat: Nic, nicość, a jednak coś...

Mówisz do mnie ?świat?
Cenisz mnie jak swoje myśli
Unicestwiasz jednak jak ?kwiat?
Wabisz innych by pomogli
Mówisz dziwny
Twierdzisz melancholijny
To moje oblicze
I krwią wyryte w tabliczce
Wyraźne wskazane
że moje miejsce
nie w miłości ani szczęściu
lecz tam gdzie innych niema
są ale znikają
trwam jak przeklęcie
najgorsze ze słów
Cosia ust
Nie wskażę gdzie nie będzie Cię
Może zaistniejesz w jednym z moich snów
Ale czy tego chcesz?
Czy do tego dążyć pragniesz?
To nie byle wyzwanie
To spojrzenie w dno otchłani
Nic warty taki wysiłek
Ani nagród, ani pochwał
Twe oblicze to cenny zwitek
A może szansa nadziei jest
W końcu dziwne to jest
A to co dziwne to i ja
Obce jak moje słowa
Moje myśli nawet pochłaniają
Odległe jak moje pochodzenie.

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: Nic, nicość, a jednak coś...

Ta osoba żyje; oddycha, istnieje, jest tu zawsze. Nie lubi niczyich spojrzeń, unika je gdyż one ją parzą. Zna drogę, ale nie koniec. To jest ciężkie, skomplikowane ale nie dla tej istoty. Kiedyś zabawa to jej ulubiona rozrywka nocy, lubi wysysać umysł i je wykorzystywać. Jakże żałośni są niektórzy tyle zdań, wyrazów na próżno. Ich czas to strata czasu. Nie umieją docenić rzeczy które podają im na tacy, tacy którą ciągle lekceważą, a gdy ktoś zauważy wyśmiewa ją?. To takie smutne? i chaotyczne.

tylko w umieraniu życie:

3

O kim mówisz, Rut...?

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

4

Nie znam jej imienia... jest wszystkim i niczym. Jest istotą...

tylko w umieraniu życie:
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

5

Brzmi tak niezwykle posępnie i tajemniczo, Rut. Przywołuje obrazy i myśli, których nie umiem nazwać.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.