1

Temat: KRAINA CZARÓW

Cytat z L.M.Montgomery:

"Istnieje naprawdę Kraina Czarów, lecz tylko dzieci moga znaleźć do niej drogę.
Ale gdy dzieci dorastają zapominają zupełnie o tej drodze.
Nastaje taki dzień , pełen goryczy, kiedy tej drogi kompletnie odnaleźć nie mogą.
Wówczas dopiero uświadamiają sobie co utraciły. I to własnie staje sie tragedią ich życia.
W tym dniu uświadomienia bramy raju zatrzaskują się za nimi i kończy się wiek złoty.
Od tego dnia muszą już przebywać ustawicznie w atmosferze codziennego, szarego zycia..
Tylko niektórzy, ci co pozostają w głębi duszy dziećmi, na zawsze mogą odnaleźć znów tę czarowną, zaginioną ścieżkę. Ci włąśnie są błogosławieni między śmiertelnikami. Tylko oni mogą dostarczać wiadomości z tej niezapomnianej krainy do której wstępuje sie raz w życiu a z której zostaje sie wygnanym.
Takich ludzi świat nazywa pieśniarzami, poetami, artystami ale w istocie są oni właśnie tymi, którzy nigdy nie zapomnieli drogi do Krainy Czarów"

Z życzeniami dla wszystkich, by szukali dotąd, dopóki odnajdą w sobie dziecko. Śpiewajmy drzewom, wyjmy do  jasnego księżyca, biegajmy, tańcząc  przez las, piszmy wiersze ogniem w duszy i piórem na papierze, bo "poezja to zamiana krwi w atrament". Bądźmy sobą, to jest to co jest w nas najcenniejsze i najpiękniejsze, zawsze fascynujące dla innych.Pozdrowienia od Bianki, piszącej Anejerith i odnajdującej w niej siebie samą. Baba Jaga nawrzeszczała dziś na mnie w nocy, już po raz kolejny z rzędu. Trzeba w końcu zacząć/przestać. Przecież zawsze jest kilka wyborów, prawda? wink
Buziaki!!!:)

"NIE WALCZ Z TYM CO SIĘ DZIEJE. WALKA DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ PORAŻKI. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ POTRZEBIE OSIĄGNIĘCIA CZEGOKOLWIEK, A WTEDY OSIĄGNIESZ WSZYSTKO" F.Herbert.
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hagal357/domains/hagal.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

2

Odp: KRAINA CZARÓW

Piekne słowa, Bianko. Też kiedyś znałam ten cytat. Myślę, że szkoda, że tak wielu ludzi wyrosło z Krainy Czarów.

Przed mgłami nocy
Idź za swoją gwiazdą
Ona strzegąc cię
nigdy nie zgaśnie.

3

Odp: KRAINA CZARÓW

"zle mnie w zlych ludzi tlumie
placze a oni szydza
mowie - nikt nie rozumie
widze - oni nie widza"

rowniez goraco pozdrawiam wszystkich, ktorych pochlonela 'romantycznosc' w zyciu wink

_______
"Cause I'm as free as a bird now,
And this bird you'll never change.
Lord knows, I can't change.
Lord help me, I can't change."